filtry do maszyn

filtry do pojazdów
ciężarowych
i osobowych

filtry do maszyn

filtry do pojazdów
ciężarowych
i osobowych

filtry do maszyn

filtry do pojazdów
ciężarowych
i osobowych

P.P.H.U. „ANDO” powstała w 2006.Sprzedażą filtrów do maszyn zespół zajmuje się od 1996r. Doświadczenia wyniesione ze współpracy z największymi producentami filtrów na rynku europejskim pozwoliły w bardzo krótkim czasie stać się liderem w handlu na rynku filtracji.

W naszych magazynach znajduje się kilkaset rożnych filtrów do wszystkich dziedzin filtracji. Dzięki temu nasi Odbiorcy mogą znaleźć wszystkie potrzebne filtry u jednego dostawcy. Można u Nas wybrać filtry różnych producentów m.in.BALDWIN, FLEETGUARD, RACOR, SF, WST, P.Z.L. SĘDZISZÓW, FILTRON COOPERS, DONALDSON i inni.

Oferowane wyroby są produkowane według najnowocześniejszych technologii. Dysponując kompletnym programem filtrów nasi specjaliści są w stanie indywidualnie dobrać lub doradzić jaki filtr zastosować, aby wykluczyć wszelkie nieprzewidziane zdarzenia, a dzięki nowoczesnej i sprawnej organizacji 98% Odbiorców otrzymuje swój towar w czasie nieprzekraczającym 48 godzin.

Dobrze rozpoznane potrzeby rynku i odpowiednie zapasy towarów w magazynach zabezpieczają naszych Klientów przed nieprzewidzianymi zdarzeniami oraz zwalniają ich z kosztowego utrzymywania własnych zapasów.

P.P.H.U. „ANDO” to firma z dobrze wykształconą załogą, w której każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w branży filtracji.

Dzięki naszym atutom jesteśmy dostawcą godnym zaufania.